برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
نام تجاری : FGM
سمان رزینی
585,000 تومان

ویژگی های محصول

  • سمان رزینی FGM - Allcem DUAL
  • برای چسباندن فایبر پست، کران بریج،اینله و آنله
  • دوال کیور
  • ساخت کشور برزیل

تاریخ انقضا T و  A3 : 03/2023 

بیشتر بخوانید
ناموجود
توضیحات

به همراه یا بدون حضور نور پلیمریزه می شود.
خواص عالی مکانیکی و چسبندگی دارد.
در سمان کردن های متعدد قابل استفاده است.
امتیازات زیادی دارد که کار در کلینیک را آسان می سازد و ماندگاری ترمیم را گارانتی می نماید.

یک سمان رزینی چسباننده ی دائمی می باشد که رادیو اپک و دوآل کیور است و مصارف متعددی در ترمیم های غیر مستقیم دارد.

مکانیسم دوآل کیور آن, یکی فعال شونده به وسیله ی نور و دیگری به طور شیمیایی, پلیمریزاسیون ماده حتی در نبود نور را گارانتی می نماید.

این ماده از دو خمیر تشکیل شده است,بیس و کاتالیزور.خمیر بیس مسئولیت رنگدانه ای این ماده را بر عهده دارد و با خمیر کاتالیزور مخلوط می گردد, و اینگونه سمان رزینی به طور شیمیایی فعال می شود.برای شتاب دادن به مکانیسم کیور شدن, ماده ممکن است به وسیله ی نور فعال گردد.

دو خمیر در این محصول به نسبت 1:1 وزنی مخلوط می گردند و موجب خواص عالی باند شدن واستحکام خمشی بالا می شوند.این ماده چسبندگی و خواص مکانیکی فوق العاده و همچنین کاربرد راحت را به خاطر بدنه ی دو گانه ی سرنگ دارا می باشد.

بدنه ی دوگانه ی سرنگ خروج به نسبت درست و مساوی را گارانتی می کند(1:1). در حالی که سر سرنگ,خودمخلوط کننده, است و یک خمیر یکنواخت را درست می نماید و از ایجاد حباب جلوگیری می کند.

خمیر بیس در رنگ های ترنس, A1,A2,A3, موجود می باشد. که ترنس بی رنگ است و فوق العاده ترنسلوسنت, وبرای سمان کردن پست های داخل کانال مناسب است.

 مراحل کار با Allcem

  1. دندان را ایزوله نمایید.به وسیله ی یک سیستم کنارزننده ی لثه (در هنگامی که مارجین تراش در زیر لثه است) , برای اطمینان داشتن از عدم آلودگی دندان تراش خورده ,لثه را کناربزنید.
  2. دندان را با پودر پامیس و فرز فنجانی شکل پروفیلاکسی تمیز نمایید, انامل و عاج را به مدت 15 ثانیه با اسید فسفریک 37%(Condac 37,DENTSCARE) اچ نمایید, 10 ثانیه با آب بشویید ,از پاک شدن کامل اسید اطمینان حاصل کنید و ناحیه را با هوا خشک کنید.
  3. باندینگ را بر روی ناحیه بمالید و لایت کیور کنید.سمان رزینی Allcem با باندینگ های نسل 6 و 7 (Self etch) سازگار نیستند. اسیدیته ی بالای این باندینگ ها ممکن است مانع کیور شیمیایی سمان رزینی شود.

سمان کردن روکش های سرامیکی,PFM, کامپوزیتی:

1.ترمیم های بدون فلز,PFM و کامپوزیتی باید از قبل تحت اسپری های اکسید آلومینوم برای ایجاد خلل و فرج های سطحی قرار گرفته باشند.داخل ترمیم های پرسیلنی برای 1 دقیقه ژل اسید هیدروفلوریک 10%(Condac Porcelana,Dentscare) قرار دهید.سپس با آب شستشو دهید و سریعا خشک نمایید.

2.داخل ترمیم را به کمک یک اپلیکاتور کوچک (Cavibrush,Dentscare) سایلین(Prosil,Dentscare) که یک محلول بی رنگ است بزنید و 1 دقیقه صبر کنید و سط را با هوا خشک نمایید.

3.رنگ مورد نیاز Allcem را برای سمان نمودن ترمیم انتخاب نموده و مقدار لازم سمان رزینی را با نسبت 1:1 روی بلوک قرار دهید و خمیر را مخلوط نمایید.از سر خود سرنگ هم که یک بار مصرف است می توان استفاده نمود.سمان رزینی Allcem در سرنگ های با بدنه ی دوگانه موجود است.(خمیر بیس و خمیر کاتالیزور) و سر سرنگ یک بار مصرف که بیس و کاتالیزور را در نسبت مورد نیاز مخلوط می کند.

4.یک لایه از سمان را داخل ترمیم یا روی کل دندان بگذارید.

5.با دقت قطعه را روی دندان گذاشته و اجازه ی خروج اضافات را از لبه ها بدهید.

6.قطعه را در محل نگه دارید و بعد از حدود 3 تا 5 دقیقه بعد از شروع هم زدن خمیر اضافات سمان را تمیز نمایید.اگر اضافات را سریعا بعد از گذاشتن ترمیم برداشتید,لبه ها را لایت کیور نمایید.

7.در موارد ترمیم هایی با گیر حداقل,قطعه را در محل گذاشته و هنگام پاک کردن اضافات آن را در جای خود به آرامی نگه دارید.

8.بعد از کیور شیمیایی (3 تا 5 دقیقه بعد از مخلوط کردن خمیر و برداشتن اضافات),هر سطح و لبه ها را 40 ثانیه لایت کیور نمایید یا 10 دقیقه فرصت کیور شیمیایی بعد از هم زدن خمیر را بدهید.
(در موارد پرسیلن یا رزین های کامپوزیتی لبه ها نیاز به 40 ثانیه لایت کیور شدن دارند.تا از ثابت شدن آن ها در محل خود اطمینان حاصل شود.)

9.در انتها اضافات را کاملا حذف و ترمیم را پولیش نمایید.قبل از کیور کامل ماده از وسایل چرخشی به هیچ وجه استفاده نکنید.

10.عدم وارد نمودن نیرو به ترمیم به مدت 15 دقیقه توسط بیمارالزامی است.

جزئیات محصول
20112‎00008

مشخصات

حجم(gr)
5
پلیمرایزیشن
Dual-Cure
کشور تولیدکننده
برزیل
مشاهده کامل ویژگی ها
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
2,200,000 تومان
سمان رزینی Kuraray- Panavia SA Luting Plus سمان رزینی دوال کیورو سلف ادهزیو با خاصیت آزاد سازی فلوراید. کاربرد هندمیکس. قدرت فوق العاده جهت استفاده در دنتین، انامل، انواع روکشهای فلزی، لیتیومی، دی سیلیکات و زیرکنیا....
ناموجود
995,000 تومان
سمان رزینی 3M- Relyx Veneer سمان رزینی لایت کیور مناسب جهت چسباندن دائم ونیرهای پرسلن ، سرامیک و کامپوزیت. سیستم لایت کیور منجر به تثبیت رنگ فوق العاده می گردد. پاکسازی آسان. راحتی کاربرد در تمامی مراحل. عرضه در سرنگ...

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام