برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تمام کالاهای ارائه شده در این فروشگاه آنلاین مختص دندانپزشکان می‌باشد

تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی فقط به بیمارستان ها و مراکز درمانی به فروش می رسد.

terms.png

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید از سایت دندان پلاس را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.


ماده 1 - افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید به طور کلی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند

تبصره 1- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست

تبصره 2- کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند

تبصره 3- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است

تبصره 4- عضویت در سایت شرکت رایگان است

تبصره 5- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد

تبصره 6- هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری می باشد


ماده 2- کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت فراتین مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد

ماده 3- افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند

تبصره 1- افراد زیر 18سال، حق عضویت در دندان پلاس را ندارند

تبصره 2- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد


ماده 4- کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد


ماده 5- فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

الف- بازدید از کالاهای ارائه شده در سایت و ارسال کالا به سبد خرید خود.

ب- پرداخت مبلغ تعیینی به‌صورت آنلاین به حساب شرکت

ج- ارسال تاییدیه خرید کالای خریداری شده در قالب ایمیل و به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن همراه کاربر

د- ارسال بسته به آدرس و کد پستی درج شده در زمان عضویت

تبصره 1- ارسال رسید کالا بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد.

تبصره 2- چنانچه نمایندگی های رسمی کالا (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا خودداری کنند، پیش فاکتور بین کاربر عضو و شرکت فسخ و شرکت وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری برای کاربر عضو برای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر عضو تعیین شده است، نگهداری می‌کند. چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور  از زمان واریز وجه به حساب های دندان پلاس تا زمانی که وجوه در نزد دندان پلاس باشد، هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.

تبصره 3- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به صورت آنلاین به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد، مگر از طریق تماس تلفنی با شماره تماس های شرکت.

ه- ارسال سفارشات فروش به همکار فقط به صورت پس کرایه انجام می گیرد.


ماده 6- شرکت نسبت به کالاهای ارائه داده شده چه تعهداتی دارد:

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط دندان پلاس از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و قیمت های ارائه شده در وب سایت دندان پلاس کاملا هماهنگ با شرکت اصلی می باشد و به صورت لحظه ای به روزرسانی می شود.

تبصره 1- ضمانت  اصل بودن کالا ، صحت قیمت شرکت اصلی، سالم بودن کالا و همچنین اطمینان خاطر از دارا بودن تاریخ مصرف بیش از یک سال، بر عهده دندان پلاس می باشد و مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، سیاست قیمت گذاری، محتوا و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده واردکننده اصلی است.

تبصره 2- حداکثر 3 روز فاصله زمانی تحویل کالا به وسیله دندان پلاس پس از ثبت سفارش می باشد که منظور از 3 روز،  زمان آماده‌سازی و ارسال کالا از انبار دندان پلاس به اداره پست می باشد، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

تبصره 3- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات تخفیف دار به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و دندان پلاس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

تبصره 4- در صورتی‌که دندان پلاس تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد شرکت های وارد کننده (تامیین کننده) هیچ مسئولیتی نسبت به این تخفیف و پیشنهاد ویژه ندارند.

تبصره 5- درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا فقط و فقط در مدت زمان 96 ساعت (4 روز) پس از ارسال کالا و همچنین در شرایطی که بسته بندی کالا به هیچ وجه باز نشده باشد قابل قبول است.

تبصره 6- نحوه برگشت از فروش کالا طبق رویه دندان پلاس است، و بازگشت کالا از طرف خریدار بدون اطلاع قبلی، هیچ مسئولیتی را شامل شرکت فراتین و وب سایت دندان پلاس نمی کند.

تبصره 7- سفارشات ثبت شده پیش از ساعت 15:30 در همان روز و پس از ساعت 15:30 ، روز کاری بعد در مرحله آماده سازی و تحویل قرار خواهد گرفت.

تبصره 8- سفارشات بالای 10 میلیون تومان بصورت رایگان ارسال خواهد شد ( بجز کالاهای حجیم و مایعات که شامل هزینه ارسال میباشند حتی اگر سفارش بالای 10 میلیون تومان باشد )

تبصره 9- هزینه ارسال سفارشات ویژه همکاران بعد از ثبت سفارش به اطلاع شما خواهد رسید.

تبصره10- با توجه به تخفیفات بعضی کالاها مبتنی بر تاریخ مصرف کالاهای مورد نظر، اطلاعات کالا شامل تاریخ مصرف آن در توضیحات کالا درج شده است. این کالاها به علت عدم مرجوعی توسط شرکت های وارد کننده بعد از خرید به هیچ عنوان مرجوع نمیشوند.


ماده 7- شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا.
ب- هویت تامین‌کننده کالا و نام تجاری که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده


ماده 8- رسید‌های کالا که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره 1- نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین شرکت تجارت فراتین در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.


ماده 9اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی رسید خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.


ماده 10به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
تبصره 1- شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.


ماده 11- تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

ماده 12- چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

ماده 13شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

ماده 14کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

ماده 15دندان پلاس در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش ندارد و کلیه سفارشات  از طریق وب  سایت پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی دندان پلاس اطلاع دهید.

ماده 16- کالاهایی که در روز جمعه سبز فروخته میشوند امکان مرجوعی و یا تغییر در وضعیت سفارش را ندارند.

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام