برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پشتیبانی

دندان پلاس نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه بهترین سرویس‌‏ به دندانپزشکان محترم انجام میدهد. بدین منظور کارشناسان گروه دندان پلاس با انتخاب بهترین محصولات بازار مواد و تجهیزات دندانپزشکی دنیا و ایران، رضایت دندانپزشکان از کیفیت کالا را، به بالاترین میزان خود رسانده اند.

همچنین برای معرفی هر چه بهتر محصولات و آگاهی از روش استفاده کالاهای مختلف، دندان پلاس تمام اطلاعات مورد نیاز دندانپزشکان را به بهترین شکل ممکن در اختیار آنها قرار داده است.  مطالعه نکات کلینیکی و تخصصی با امکان مقایسه به سریعترین شکل ممکن در اختیار دندانپزشکان می باشد.

به هر روی، اگر در انتخاب و سفارش خود به هر دلیلی اشتباه کردید،انصراف از خرید تنها از طریق تماس تلفنی مقدور می باشد.

به منظور تولید محتوا گروه دندان پلاس در رابطه با اطلاعات تخصصی و علمی کالاها و همچنین روش استفاده هر کالا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های وارد کننده اصلی استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است دندان پلاس تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط دندان پلاس دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

تصاویر محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا و مشخصات کلینیکی درج شده در وب سایت است. 

لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی کالای مصرفی ارایه شده در وب سایت دندان پلاس ، کلیه محصولات دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و  مشمول 4 روز مهلت بازگشت کالا می‌شوند.آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل نیز شامل استفاده از این سرویس می باشد.

همچنین تضمین سلامت مواد مصرفی دندانپزشکی، 100% به عهده دندان پلاس می باشد و هر گونه ایراد و مشکل در کیفیت مواد شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و حتی در صورت درخواست مشتری استرداد وجه به طور کامل می باشد.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط دندانپزشکان محترم، می بایست در مدت 7 روز پس از ارسال کالا، به گروه دندان پلاس گزارش داده شود. در غیر این صورت و پس از گذشت 7 روزامکان استرداد و یا تعویض کالای مصرفی وجود ندارد.

در مرحله بعد کالای گزارش شده توسط کارشناسان پشتیبانی گروه دندان پلاس کنترل و بررسی می گردد و در صورت تائید وجود ایراد و مشکل در کیفیت کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می گردد. در غیر این صورت گروه دندان پلاس هیچ مسئولیتی را در قبال استرداد کالای سالم نمی پذیرد.

همچنین، این سرویس، مشکلاتی که در کیفیت کالا در اثر استفاده نادرست و یا نگاه داری در شرایط نادرست ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه دندان پلاس ، دقت فرمایید که ارائه فاکتور توسط شخص خریدار الزامی می باشد.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در دندان پلاس به اتمام برسد، و دندان پلاس امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

© کلیه محتویات سایت دندان پلاس شامل قانون حق تکثیر شده و به شرکت تجارت فراتین تعلق دارد.

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام