کلیه سفارشات ثبت شده و تایید شده در وب سایت دندان پلاس در کمترین زمان ممکن پردازش, و برای ارسال به اقصی نقاط کشور ، به سرویس های ارسال کالا تحویل داده می شود.

سفارشات به مقصد تهران، از طریق سامانه جامع پیک موتوری تهران، طی حداکثر یک روز کاری و سفارشات به تمامی نقاط کشور از طریق سرویس پست پیشتاز طی 2الی 5 روز کاری، با توجه به بُعد مسافت، ارسال می گردد.

بدیهی است در روزهای تعطیل رسمی، تحویل سفارش به اولین روز کاری پس از تعطیلات موکول خواهد شد.

کلیه هزینه های ارسال سفارشات از طریق سامانه پیک موتوری و یا سرویس های پست پیشتاز, توسط وب سایت دندان پلاس پرداخت می گردد.

با توجه به اینکه تمام محصولات ارائه شده در وب سایت دندان پلاس از شرکتهای معتبر و نمایندگی رسمی واردکننده (با استناد به اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی، http://www.imed.ir/fa ) تهیه می گردد و با در نظر گرفتن حساسیت و قیمت این محصولات، کلیه سفارشات پس از استعلام از شرکت وارد کننده و تایید آن توسط کارشناسان مجرب، با بسته بندی اختصاصی دندان پلاس ارسال می گردد.

همچنین جهت رفاه حال شما دندانپزشکان محترم، امکان پیگیری سفارشات از طریق کد سفارش در صفحه اصلی وب سایت، ایجاد گردیده است و شما میتوانید در هر لحظه پس از قطعی شدن سفارش از روند ارسال کالای خود مطلع شوید.

لازم به ذکر است که ارسال رایگان فقط مختص دندانپزشکان میباشد. و اشخاص حقیقی دیگر ملزم به پرداخت هزینه حمل میباشند.