لیزر بافت نرم و سخت Biolase- Waterlase iPlus

  • لیزر بافت نرم و سخت Biolase- Waterlase iPlus
  • 5 تا 100 پالس انرژی YSGG درهر ثانیه به همراه اسپری آب به بافت هدف برخورد می کند تا انرژی مولکولهای آب درون بافت و آب اسپری شده را افزایش دهد. این تبخیر درون بافتی منجر به برداشت سریع و خنک بافت می شود.

آخرین قیمت بروز شده : 1/890/000/000 تومان

biolase

آمریکا
2780nm
اربیوم
Er ؛ Cr: YSGG ، 2780 نانومتر
0.1–8.0W
بافت نرم و سخت
60 و 700 میکرو ثانیه
100-230 ولت

مکانیزم اصلی درد دندانی انتقال تحریک بافتی به اعصاب درون پالپ از طریق جابجایی مایع درون توبولهای عاجی است. گرما، لرزش و فشار دریل ها از طریق این مایع موجب ایجاد درد دندانی می شود. تحقیقات نشان داده اند که واترلیز به دلیل خشک کردن این مایع و باقی گذاشتن املاح غیرقابل حمل در توبولهای عاجی از انتقال تحریک به پالپ جلوگیری می کند. همچنین واترلیز با کمک مکانیزم های لیزر کم توان که پلاریزاسیون غشاء عصبی را تغییر می دهند، موجب کاهش درد بیمار می شود.

درمان های ریشه به روش نوین:

درمان ریشه ای ساده، کارآمد و موثر! استفاده از لیزر اربیوم موجب نگهداری بیشتر ساختار دندان جهت افزایش ماندگاری ترمیم می شود.

7/99 درصد کاهش در تعداد باکتریهای موجود در ریشه کانال که نزدیک به محیط استریل می باشد. میزان باکتری های باقیمانده 86/2 برابر کمتر از بهترین درمان با هیپوکلریت سدیم می باشد. ضدعفونی تنها با 2 الی 3 دقیقه درمقایسه با هیپوکلریت سدیم که 20 الی 30 دقیقه بطول می انجامد. موثر در برابر مقاوم ترین باکتری ها مانند e.faecalis کاهش احتمال ابتلا به عفونت مجدد

صفحه لمسی یا منو های ساده و جذاب

درمان ریشه ای ساده، کارآمد و موثر! استفاده از لیزر اربیوم موجب نگهداری بیشتر ساختار دندان جهت افزایش ماندگاری ترمیم می شود.

افزایش بهره وری و درآمدزایی با 56 روش درمانی از پیش تنظیم شده جهت انتخاب درمان در کوتاهترین زمان ممکن گسترش قابلیت های درمانی با نرم افزار جدید بازسازی پریو Repair Perio و بازسازی ایمپلنت Repair Implant درکنترل بیماری های لثه والتهابی اطراف ایمپلنت

انعطاف پذیری بی نظیر:

Waterlase iPlus سبکترین و انعطاف پذیرترین فایبر موجود را در بین همه رقبای خود دارد. کابل فایبر تیتانیومی و قطر بسیار کوچک آن کمترین میزان مقاومت در دستان شما را ایجاد کرده تا هنگام نگه داشتن هندپیس احساس خستگی نکنید و بتوانید به راحتی به تمامی نقاط دهان دسترسی پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم خودتان امتحان کنید.

طراحی مجدد قطعات نوری سبب شده است تا مقادیر دقیق انرژی را برای برش مینا، عاج و استخوان منتقل کند که موجب افزایش دقت برش و تخریب کمتر می شود. افزایش عمر مفید فایبر با پوشش قابل تعویض کاهش خستگی کار با انعطاف پذیرترین فایبر دنیا دسترسی بهتر کلینیکی به تمام نقاط دهان توسط هندپیس کنتراانگل اختصاصی برای SureFire