برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کیت بلیچینگ نوری FGM - Whiteness HP maxx

مرجع:
20111‎00048
نام تجاری : FGM
سفید کننده دندان
1,200,000 تومان

ویژگی های محصول

  • کیت بلیچینگ نوری FGM - Whiteness HP maxx
  • هیدروژن پروکساید 35%
  • جهت استفاده با انواع منابع نوری و گرمایی مخصوص 3 بیمار (15 گرم).
  • 10 گرم بلیچینگ هیدوژن پروکساید 35%
  • یک بطری 5 گرمی Thickener
  • یک سرنگ 2 گرمی محافظ لثه 

    HP / HP Maxx : هردو قطره هستند 

    HP Blue بصورت سرنگی است.

بیشتر بخوانید
ناموجود
توضیحات

نحوه استفاده از کیت بلیچینگ نوری FGM - Whiteness HP maxx:

دندان Vital:

hp-maxx-step1

1- جرمگیری دندان ها را انجام دهید و سطح دندان را از بیوفیلم پاک کنید. قبل از شروع سفید کردن ، رنگ دندانهای بیمار را با راهنمای ویتا شید یا عکس انتخاب و ضبط کنید.

hp-maxx-step2

2- برای سهولت دسترسی و کنترل حفره باکال ، از ذهان باز کن (Arcflex FGM) استفاده کنید و سپس Desensibilize KF 2٪ را به مدت 10 دقیقه بر روی دندانهایی که میخواهید سفید شوند قرار دهید.

hp-maxx-step3

3- پس از حساسیت زدایی ، ژل را برداشته و دندانها و لثه را با استفاده از جت های هوا خشک کنید.  ژل محافظ لثه را اپلای کنید ، سپس لایت کنید تا سفت شود. 

hp-maxx-step4

4- با استفاده از ظرف مخلوط کن ، بطری پراکسید (فاز 1) را با بطری غلیظ کننده (فاز 2) مخلوط کنید ( میزان 3 قطره پروکسید برای 1 قطره غلیظ کننده) . مخلوط 3 قطره پراکسید تا 1 قطره غلیظ کننده کافی است تا روی یک دندان قرار گیرد. برای خط لبخند (20 دندان) ، به طور کلی 18 قطره پراکسید تا 6 قطره غلیظ کننده کافی است. قبل از استفاده ، بطری غلیظ کننده را به خوبی تکان دهید تا محتوای آن یکدست شود. عدم همگن سازی ماده غلیظ ممکن است منجر به ایجاد ژل با ویسکوزیته کم (ویسکوزیته ناکافی) شود.

hp-maxx-step5

5- با استفاده از کاردک، ژل را روی دندانهایی که باید سفید شوند اپلای کنید ، به طور کلی از پری مولر 1 یا 2  به دندان دیگر حرکت کنید . سطح رویی دندانها را با لایه نازکی از  ژل بپوشانید.ژل را به ناحیه اکلوزال دندانها پخش کنید. اگر می خواهید از دستگاه لایت کیور استفاده کنید ، کمی بعد از استفاده از ژل شروع به استفاده از آن کنید. برای هر تجهیزات یک پروتکل زمان خاص برای لایت کیور وجود دارد. دستورالعمل شرکت سازنده را برای زمان استفاده از نور دنبال کنید ، با این حال پروتکل زمان استفاده از محصول را روی دندان ها رعایت کنید.

hp-maxx-step6

6- بگذارید ژل از زمان شروع استفاده به مدت 15 دقیقه روی سطح دندان بماند ، در این مدت ممکن است متخصص با استفاده از یک ابزار یا یک میکرو اپلیکاتور یکبار مصرف مانند (Cavibrush -FGM) ژل را برای از بین بردن حباب های هوا و تمدید تماس ، حرکت دهد. در پایان زمان توصیه شده ، ژل را با استفاده از یک کانول نازک مکش برداشته ، و آنها را با گاز تمیز کنید تا برای استفاده ژل مرحله دوم  آماده شوند. با توجه به تکامل نتایج و نظارت بر حساسیت بیمار ، در صورت لزوم ، مراحل 4 تا 6 را در طی همان جلسه تا دو بار تکرار کنید.

hp-maxx-step7

7- در پایان جلسه ، ژل را با استفاده از یک کانول نازک مکش برداشته و دندان ها را کاملا بشویید. برداشتن ژل محافظ ممکن است با استفاده از یک کاوشگر یا موارد مشابه انجام شود. ما توصیه می کنیم دندان ها را با دیسک های نمدی مانند Diamond -(FGM) ، Diamond Flex -FGM) و خمیر پولیش (Diamond Excel-FGM) پالیش کنید.

hp-maxx-step8

8- بهتر است بیمار در فاصله 7 روز مجددا مراجعه کند و تغییر رنگ دندان بیمار ارزیابی شود. در صورت نیاز ، با توجه به مراحل بالا ، می توانید جلسات بلیچینگ بیشتری را انجام دهید. به طور کلی ، برای رسیدن به نتایج خوب ، 2 تا 3 جلسه سفید کردن را توصیه می کنیم.

*برای جلوگیری از حساسیت دندانی در حین و بعد از درمان ، ممکن است از حساسیت زدایی( KF2٪ -FGM) (نیترات پتاسیم با 5٪ و سدیم فلوراید با 2٪) قبل از بلیچینگ استفاده شود. در هر دو مورد (قبل یا بعد از استفاده از سفید کننده) ، حساسیت زدایی (KF2٪ -FGM) باید به مدت 10 دقیقه بر روی دندان ها اعمال شود. در موارد حساسیت بالا بعد از جلسه ، حساسیت زدایی 0.2٪ (FGM) (ضد حساسیت زدایی در منزل) ممکن است به مدت 10 دقیقه توسط بیمار  ، به صورت روزانه تا زمانی که علائم از بین بروند ، اعمال شود.*

جزئیات محصول
20111‎00048

مشخصات

حجم(gr)
15gr
کشور تولیدکننده
برزیل
نوع ژل
هیدروژن پروکساید
نوع سفید کننده
Office
نیاز به نگهداری در یخچال
ندارد
مشاهده کامل ویژگی ها
نظرات
بدون نظر
260,000 تومان
اسید پرسلن FGM - Condac Porcelan مناسب برای اچینگ سطوح پرسلنی  حاوی هیدروفلوریک اسید 10% میل ترکیبی مطلوب با آب و سهولت پاکسازی آن بعد از انجام اچینگ دارای رنگدانه های قرمز به منظور شناسایی بهتر در طول عملیات اچینگ...

فهرست

صفحه اصلی

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام