تب سنج Simzo Thermometer

  • تب سنج  Simzo Thermometer
  • دماسنج پیشانی Simzo ، دماسنج دیجیتال مادون قرمز برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان
  • اندازه گیری بدون تماس دقیق دیجیتال و صفحه نمایش LCD رنگی ( بدون باتری )

آخرین قیمت بروز شده : 945/000 تومان +9% ارزش افزوده

چین

دماسنج دو منظوره: این دماسنج دارای دو حالت است، حالت بدن انسان و حالت اشیا. این دستگاه نه تنها قادر به اندازه گیری دمای بدن انسان از طریق پیشانی است، بلکه می تواند دمای اجسام مانند آب، شیر، بطری، غذا، دمای اتاق و غیره را نیز اندازه گیری نماید.
اندازه گیری های بدون تماس YTE: این روش اندازه گیری دما، با حفظ فاصله ی 5_8 سانتی متری و جلوگیری از تماس مستقیم پوست، روند اندازه گیری را ایمن تر و سالم تر می کند.
حرفه ای و بهداشتی: این سنسور مادون قرمز با دقت بالا، وارد شده از آلمان، پروسه ای با ثبات و قابل اطمینان را برای شما فراهم می کند. این دستگاه دارای نشانگر سلامت و هشدار دهنده های رنگی است که می تواند سلامت نوزادان را مانیتور کرده و حداقل 10 رکورد را ثبت کند. و شما هر وقت که بخواهید قادر خواهید بود به آنها دسترسی داشته باشید.
اندازه گیری های دقیق و سریع: این دماسنج پیشانی با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز قادر به انجام اندازه گیری های سریع و دریافت نتایج در کمتر از یک ثانیه است. همچنین شما می توانید تنظیمات آن را به راحتی از سلسیوس به فارنهایت تغییر دهید.
استفاده آسان: صفحه نمایش واضح و دکمه های راهنما استفاده از این دماسنج را بسیار ساده کرده اند. همچنین نور زمینه صفحه نمایش نیز استفاده از آن را به هنگام شب آسان تر ساخته است. حمل و نقل راحت این محصول نیز این امکان را به شما می دهد تا بتوانید دستگاه خود را هر کجا که خواستید همراه خود ببرید.