میکروموتور NSK- NLX nano LED

میکروموتور NSK- NLX nano LED

NSK با کاهش وزن و اندازه­ ی میکروموتور و آنگل، تعادل مناسبی را برای بهبود عملکرد و کاهش خستگی دندانپزشکان در خلال درمان­های طولانی به ارمغان آورده است . با وجود اندازه­­ ی کوچک و وزن سبک، NLXnano قدرتی حتی بیشتر از میکروموتورهای قدیمی­تر ارائه می­دهد و علاوه­بر آن از دامنه ­های سرعت متنوع ­تری پشتیبانی می­کند.

 

NSK

25,000,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

ژاپن

نسل جدید میکروموتور NSK

NSK با کاهش وزن و اندازه­ی میکروموتور و آنگل، تعادل مناسبی را برای بهبود عملکرد و کاهش خستگی دندانپزشکان در خلال درمان­های طولانی به ارمغان آورده است . با وجود اندازه ­­ی کوچک و وزن سبک، NLXnano قدرتی حتی بیشتر از میکروموتورهای قدیمی­تر ارائه می­دهد و علاوه­ بر آن از دامنه­های سرعت متنوع ­تری پشتیبانی می­کند.

سیستم کنترل­ برداری به کار رفته در این میکروموتور حرکت روان و کنترلی مناسب را در تمام دامنه­ های سرعتی فراهم می­آورد. وجود روشنایی LED با وضوح نوری 32000Lux که کیفیت نور طبیعی را به محل منتقل کرده و دید واضح­تری را در محل درمان فراهم می­کند.

25% کوچکتر و 20% سبکتر

NSK ، NLX nano را در مقایسه با میکروموتورهای دیگر 25% کوچکتر و 20% سبکتر طراحی کرده است .

توازن خارق­العاده

توازن میکروموتور و آنگل بر روی آن به طور قابل توجهی بهبود یافته و این موضوع را می­توان با دست گرفتن میکروموتور به همراه یک آنگل به راحتی متوجه شد. میکروموتور NLXnano و آنگل آن از نظر اندازه و وزن کاملا مشابه یک توربین تیتانیوم NSK به همراه کوپلینگ ان است که این امر موجب راحتی کار با این میکروموتور شده و خستگی کمتری را موجب می­شود.

تورک بالا، حرکت روان و لرزش بسیار کم

سیستم کنترل­برداری NSK سبب روانی در حرکت و کنترل راحت حرکات آنگل در تمام سرعت­ها و بالا ترین گشتاور شده و باعث کاهش یافتن صدا و لرزش در پایین­ترین میزان ممکن می­شود. تمام این موارد در کنار هم باعث راحتی بیشتر بیمار و پزشک می­شود.

میکروموتور Brushless با قابلیت اتوکلاو

این میکروموتور قابلیت اتوکلاو مداوم تا دمای 135درجه سیلسیوس را دارد. (البته با استفاده از دو درپوش مخصوص اتوکلاو)

کاربردهای کلینیکی متنوع­تر و وسیع­تر

NLXnano دامنه­ های سرعت گسترده­ای را پوشش می­دهد که شما را قادر به انجام درمان­های متعددی با این دامنه ­های سرعت می­کند و علاوه­ بر آن شما می­توانید از انواع هندپیس­ ها و آنگل­های نوری و غیرنوری خود برروی این دستگاه استفاده کنید . دامنه­ی سرعتی کهNLXnano  پوشش می­دهد ( جدا از کاهندگی و افزایندگی) از 10 دور بر دقیقه تا 200000 دور بر دقیقه است که استفاده از آن را برای اغلب درمان­های کلینیکی تسهیل می­کند.