اسکنر داخل دهانی Medit-i500

  • اسکنر داخل دهانی Medit-i500
  • به کمک ویژگی های زیر اسکنر i500  به آسانی کار شما را دگرگون ساخته و به راحتی درآمد زایی شما را افزایش می دهد.
  • اسکنر i500 بدون نیاز به پودر سفید کننده و با سرعت باورنکردنی، فایل سه بعدی با کیفیت بسیار بالا تولید می نماید که نهایتا با عث افزایش بهره وری کلینیک شما می گردد. 

آخرین قیمت بروز شده : 500/850/000 تومان 

Medit

کره
276gr
266mm
14x13mm
USB3.0

کارایی این دستگاه با توجه به ایجاد فایل Open STL و انعطاف پذیری گسترده ای که دارد، هرگز جای نگرانی برای ساخت پروتز هایتان با هر دستگاه پرینتر و میلینگ نخواهد گذاشت. 

بازگشت سریع سرمایه:

اسکنر i500 عملکردی دقیق و بی نقص دارد که میتواند سرمایه گذاری شما را بسیار سریع و بی دردسر بازگردانده و به سودآوری منتهی شود.

بازبودن سیستم انتقال فایل:

i500 از سیستم CAD/CAM باز تبعیت می کند و به شما این امکان را می دهد که فایل STL را از Medit LInk  به لابراتواری که با آن کار میکنید ارسال نمایید. با استفاده از Medit Link  می توانید میزان پیشرفت کار را بررسی نمایید.

سرعت بالا: 

با استفاده از دو دوربین سرعت بالا، i500  به طرز چشمگیری در زمان شما صرفه جویی میکند . همچنین با استفاده از الگوریتم پردازش تصاویر، فایلی بی نهایت با  دقت به شما ارائه میدهد. 

بدون نیاز به پودر :

i500 نیازی به استفاده از پودر برای کیس های معمولی ندارد. لذا فرایند اسکن بی دردسر بوده و تجربه این کار برای بیمار لذت بخش خواهد بود.

Tip کوچک:

Tip کوچک i500 برای پزشک و بیمار تجربه ای بسیار آسان و بی دردسر فراهم می آورد.

نوع ویدئو:

با توجه به انجام اسکن های سریع، نگرانی در مورد نتایج نامناسب با i500 وجود ندارد. تصویر های گرفته شده با دو دوربین کاملا صاف و دقیق هستند.

رنگ:

اسکنر i500 اسکن های دقیق رنگی را تولید میکند که با استفاده از آن میتوان بافت نرم، پلاک و دندان را تشخیص داد. 

Medit-i500-intraoral-scanner